Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Pakowanie Standów Reklamowych - Teresin

Data dodania: 2019-08-23 17:17:34ID: 3515

512Pokaż numerk.zabost@axell.pl

Axell 2004 to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 954

Do zespołu Axell 2004 poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
PAKOWANIE STANDÓW REKLAMOWYCH
Miejsce pracy: TERESIN

Zakres obowiązków:
- Kompletowanie towaru;
- Oklejanie towaru;
- Prace magazynowe.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia;
- Pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży logistycznej.

Oczekujemy:
- Zdolności manualne;
- Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
- Chęć do pracy w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48512379855

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell 2004 z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także - w ramach usprawiedliwionego celu administratora ? dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.?


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone