Zamknij
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019. Publikujemy wszystkie listy i nazwiska kandydatów

13:43, 07.10.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Poniżej wszystkie listy i wszystkie nazwiska kandydatów do Sejmu i Senatu w naszym okręgu w wyborach, które odbędą się 13 października.

 

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 16

Przypominamy, że okręg nr 16 obejmuje następujące powiaty Mazowsza: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. ZGORZELSKI Piotr, parlamentarzysta, Zągoty, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe             

2. ORLIŃSKI Mirosław Adam, prawnik, Sochaczew, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe      

3. WOJNAROWSKI Konrad, prawnik, Nosarzewo Borowe, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe        

4. SZCZEPANKOWSKI Zenon, nauczyciel fizyki i astronomii, Chorzele, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe               

5. WRÓBLEWSKA Maria Bożena, nauczyciel przedszkola, Sanniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe              

6. RZYMOWSKI Jerzy, przedstawiciel władzy samorządowej, Kuczbork Wieś, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe              

7. SIEROCKA Iwona, przedstawiciel władzy samorządowej, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe               

8. LEWANDOWSKI Łukasz, prezes, Ciechanów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. RYZIŃSKI Jacek, urzędnik samorządowy, Sochocin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe  

10. SOSNOWSKI Michał, prezes, Płock, nie należy do partii politycznej

11. SZUSTAKIEWICZ Wojciech, inżynier rolnictwa, Mszczonów, nie należy do partii politycznej

12. DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna, nauczyciel, Granice, nie należy do partii politycznej         

13. DERLUKIEWICZ Anna, dyrektor do spraw administracyjnych, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe              

14. KOPER Karolina Agnieszka, pracownik samorządowy, Nowe Święcice, nie należy do partii politycznej          

15. RZESZOTARSKI Piotr Łukasz, kierownik muzeum, Sierpc, nie należy do partii politycznej      

16. MIRGOS-KILANOWSKA Nina, przedstawiciel władz publicznych, Franciszków, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe    

17. SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa, prezes, Płońsk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe     

18. APTEWICZ Elżbieta Urszula, specjalista bankowości, Mława, nie należy do partii politycznej              

19. SMOLIŃSKA Anna, politolog, Ciechanów, nie należy do partii politycznej     

20. KOMINEK Tomasz, dyrektor departamentu, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe               

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. SZUMOWSKI Łukasz Jan, lekarz – specjalista, kardiolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej

2. MAŁECKI Maciej, historyk, Sochaczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość    

3. WĄSIK Maciej Roman, archeolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. OPIOŁA Marek, politolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość       

5. CICHOLSKA Anna Ewa, parlamentarzysta, Regimin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość           

6. OLEJNICZAK Waldemar Ryszard, parlamentarzysta, Sierpc, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość            

7. KOŁAKOWSKI Robert Jerzy, parlamentarzysta, Ciechanów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość               

8. ROMANOWSKI Rafał, polityk, Maków Mazowiecki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość           

9. OZDOBA Jacek Dawid, przedstawiciel władzy samorządowej, Warszawa, nie należy do partii politycznej      

10. BIEŃKOWSKI Krzysztof, ekonomista, Przasnysz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. GAJEWSKA Maria Bożena, technik ogrodnik, Sieraków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość 

12. MAZURSKA Marlena, specjalista bankowości, Gąbin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość     

13. KIEŁBIŃSKI Marek, nauczyciel historii, Mława, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KULPA Wioletta Maria, kierownik marketingu, Płock, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość     

15. LEŚNIEWSKA Ewa Anna, nauczyciel nauczania początkowego, Żuromin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość               

16. CHOIŃSKI Łukasz, wyższy urzędnik samorządowy, Żyrardów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość    

17. MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna, nauczyciel nauczania początkowego, Żyrardów, nie należy do partii politycznej               

18. KUŹNIEWSKA Elżbieta, nauczyciel matematyki, Koziebrody, nie należy do partii politycznej              

19. KARPIŃSKA Jolanta, specjalista bankowości, Nowa Sławogóra, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość               

20. HUMIĘCKI Waldemar Paweł, prezes, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość               

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. IWANIAK Arkadiusz, ekonomista, Płock, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. BRUDNICKI Adrian, inżynier budownictwa, Płock, nie należy do partii politycznej      

3. AUGUSTYŃSKI Zbigniew, nauczyciel akademicki, Płock, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. LINOWSKA Małgorzata, nauczyciel chemii, Żyrardów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej       

5. KWASIBORSKI Krzysztof, specjalista administracji publicznej, Bielsk, nie należy do partii politycznej

6. ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka, księgowa, Ogorzelice, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej               

7. KANIEWSKI Piotr Julian, dziennikarz, Płońsk, nie należy do partii politycznej

8. ŁUCZAK Dariusz, kierowca samochodu ciężarowego, Żyrardów, członek partii politycznej: Lewica Razem     

9. JASIŃSKA Renata, ekonomista, Bronowo-Zalesie, członek partii politycznej: Lewica Razem 

10. NOWAK Eugeniusz Jan, pedagog, Ciechanów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej    

11. GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata, pielęgniarka, Łukomie, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej               

12. WELENC Anna, pedagog, Płock, nie należy do partii politycznej        

13. GÓRECKA Olga, fizjoterapeuta, Władysławów, nie należy do partii politycznej         

14. ANDRZEJCZAK Sebastian, specjalista administracji publicznej, Szulmierz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej             

15. DOBROWOLSKI Mateusz, dziennikarz, Warszawa, członek partii politycznej: Lewica Razem               

16. KUJAWA Wioletta, księgowa, Szydłowo, nie należy do partii politycznej      

17. KRÓLIKOWSKI Zbigniew, politolog, Gostynin, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej      

18. PIÓROWICZ Jerzy Wojciech, specjalista administracji publicznej, Białkowo, członek partii politycznej: Lewica Razem               

19. STANISZEWSKI Jan, specjalista administracji publicznej, Bulkowo-Kolonia, nie należy do partii politycznej  

20. KIWIT Marek, inżynier rolnictwa, Ciechanów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej      

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. USIĄDEK Paweł, analityk finansowy, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy 

2. SMOSARSKA Dorota, nauczyciel, Pruszków, nie należy do partii politycznej  

3. CIECHANOWSKI Grzegorz, kierowca, Bydgoszcz, członek partii politycznej: Korwin  

4. STELMACH Tomasz Józef, elektronik, Płock, członek partii politycznej: Ruch Narodowy         

5. SĘKOWSKI Krzysztof, sanitariusz, Ciechanów, członek partii politycznej: Ruch Narodowy      

6. RZECZKOWSKI Paweł Janusz, rolnik, Mieszki-Bardony, nie należy do partii politycznej            

7. SZADKOWSKA Katarzyna, księgowa, Faustynowo, nie należy do partii politycznej     

8. FLORYSIAK Mirosława, grafik, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy              

9. SZYDŁOWSKA Beata Irena, kasjer-sprzedawca, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy           

10. ZADROŻNY Bartosz, politolog, Płońsk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy   

11. DŁUTOWSKA Agnieszka, analityk finansowy, Warszawa, nie należy do partii politycznej      

12. ZAGÓRSKI Adrian Paweł, pracownik administracyjny, Warszawa, nie należy do partii politycznej

13. MAKARA Marek Janusz, dziennikarz, Prażmów, nie należy do partii politycznej        

14. BARTOSEWICZ Monika Danuta, analityk finansowy, Legionowo, nie należy do partii politycznej

15. GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa, inżynier inżynierii środowiska, Warszawa, nie należy do partii politycznej               

16. SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz, inżynier mechanik, Warszawa, nie należy do partii politycznej         

17. DŁUTOWSKA Anna, nauczyciel, Działdowo, nie należy do partii politycznej 

18. ADAMSKA Anna Ewa, technik ekonomista, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej         

19. KOWALSKI Krzysztof Franciszek, technik technologii chemicznej, Płock, nie należy do partii politycznej       

20. WAŁKUSKI Jerzy, lekarz weterynarii, Lipowiec Kościelny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy             

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. KIERWIŃSKI Marcin Piotr, inżynier elektronik, Warszawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP        

2. GAPIŃSKA Elżbieta Teresa, pedagog, Płock, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. RUSINOWSKA Beata Małgorzata, pedagog, Żyrardów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP              

4. KRZEMIŃSKI Adam, nauczyciel matematyki, Ciechanów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP          

5. KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka, kierownik ds. rozwoju, Gostynin, nie należy do partii politycznej

6. ZIELSKI Dariusz, specjalista ds. logistyki, Sochaczew, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP   

7. BACZEWSKI Marcin, ekonomista, Sierpc, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. GMURCZYK Arkadiusz, artysta fotografik, Płock, członek partii politycznej: Zieloni    

9. RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia, rolnik, Przążewo, nie należy do partii politycznej        

10. CIESIELSKI Rafał, prawnik, Mława, nie należy do partii politycznej   

11. LEGIĘĆ-DOROBA Kinga, agent nieruchomości, Mszczonów, nie należy do partii politycznej

12. WOŹNOWSKI Rafał Mariusz, filozof, Lubowidz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP           

13. KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna, fizyk, Płock, członek partii politycznej: Nowoczesna               

14. PAWLAK Urszula Henryka, ekonomista, Olszowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP  

15. ONISZK Wiktor, student, Płock, nie należy do partii politycznej        

16. ADAMIAK Paulina Ada, prawnik, Raciąż, nie należy do partii politycznej       

17. PIOTROWSKI Marcin Hubert, historyk, Brudzeń Duży, nie należy do partii politycznej           

18. POGONOWSKI Mariusz, aktor, Płock, nie należy do partii politycznej            

19. PIETRASZEK Stanisław Władysław, chemik, Żuromin, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. RABOSZUK Wiesław Mariusz, inżynier rolnictwa, Warszawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. KŁOBUKOWSKI Paweł, inżynier mechanik, Wyszogród, nie należy do partii politycznej           

2. GĄSIOROWSKI Marek, nauczyciel, Sierpc, nie należy do partii politycznej      

3. JAKUBOWSKA Izabela, historyk, Ciechanów, nie należy do partii politycznej

4. KUŚMIREK Andrzej Mikołaj, przedstawiciel handlowy, Sochaczew, nie należy do partii politycznej

5. DŁUGOŁĘCKI Mariusz, prawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej      

6. KOSSECKI Paweł Antoni, nauczyciel akademicki, Warszawa, nie należy do partii politycznej 

7. DĄBROWSKA Żaneta, specjalista do spraw sprzedaży, Dobrosielice I, nie należy do partii politycznej

8. PIETRUS Artur, specjalista BHP, Żyrardów, nie należy do partii politycznej     

9. KUBIAK Monika, specjalista resocjalizacji, Iłża, nie należy do partii politycznej              

10. LUBOWIEDZKI Daniel, technik budowlany, Dzierzgowo, nie należy do partii politycznej       

11. KOZIŃSKI Przemysław Piotr, prawnik, Płock, nie należy do partii politycznej             

12. LEŃSKA Elżbieta, opiekun osoby starszej, Płock, nie należy do partii politycznej      

13. WIŚNIEWSKI Mateusz, mechanik, Mszczonów, nie należy do partii politycznej        

14. BILIŃSKA Arleta Agnieszka, handlowiec, Płońsk, nie należy do partii politycznej      

15. KACPERCZYK Krystyna Barbara, sportowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej       

16. NASIEROWSKA Dorota, animator, Koźniewo-Łysaki, nie należy do partii politycznej              

17. ZALIKHOV Robert, student, Warszawa, nie należy do partii politycznej        

18. PAPIEROWSKA Kinga, student, Iłów, nie należy do partii politycznej             

19. LATARSKI Tomasz, elektromechanik, Kłaczkowo, nie należy do partii politycznej      

20. JANKOWSKI Artur, technik mechanik, Płońsk, nie należy do partii politycznej           

 

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 38

Okręg obejmuje następuje powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock

1. MARTYNOWSKI Marek Eryk, parlamentarzysta, Płock, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość      

2. PAWLAK Waldemar, rolnik, Kamionka, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe    

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JózekJózek

4 1

Od kiedy radny PIS z Warszawy Jacek Ozdoba jest bezpartyjny ??? 18:08, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone