Zamknij
REKLAMA

Najlepsze seriale o zombie

09:00, 09.12.2020 | materiały partnera

Wiemy, że niektórzy z was uwielbiają filmy i seriale o zombie. No coś w nich jest! Są tacy, którzy wielbią filmy katastroficzne, a motyw zombie stał się bardzo popularny na przestrzeni lat. My osobiście wolimy oglądać seriale, więc postanowiliśmy to połączyć. I dlatego przedstawiamy wam kilka świetnych seriali o zombie, które po prostu trzeba zobaczyć. Oczywiście podpowiemy, gdzie możecie je oglądać lub gdzie znajdziecie wskazówki, aby znaleźć daną produkcję w Internecie.

iZombie

Serial, który opowiada o Olivii „Liv” Moore. Niegdyś była studentką medycyny, bardzo zdyscyplinowaną i odnoszącą sukcesy. Wszystko zmieniło się podczas jednej z imprez, na której była. Po prostu przemieniła się w zombie… Dziewczyna jest martwa, na co wskazuje jej blada skóra i niemal białe włosy, ale stara się żyć zupełnie normalnie. To, co się wydarzyło, jest dla wielu osób kłopotliwe - przede wszystkim dla jej matki, przyjaciół i narzeczonego. W końcu Liv bierze sprawy w swoje ręce i zatrudnia się w biurze koronera - w ten sposób ma dostęp do pożywienia i nie zabija ludzi. Jednak jej tajemnica wychodzi na jaw, kiedy przyłapuje ją na tym Dr Ravi Chakrabarti - jej przełożony. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że po zjedzeniu mózgu ofiary widzi jej ostatnie chwile śmierci. Zaczyna więc pomagać policji w skomplikowanych, kryminalnych zagadkach. Serial możecie oglądać na Netflixie.

Santa Clarita Diet

Z pozoru to całkiem zwyczajna rodzina, która mieszka sobie w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. W skład rodziny wchodzi Joel i Sheila - małżeństwo agentów nieruchomości - a także córka Abby. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich na zupełnie nową, dziwną drogę śmierci. Okazuje się bowiem, że Sheila została… zombie! Ale nie wszystko, co złe, musi się skończyć źle.

The Rain

Sześć lat temu doszło do wielkiej epidemii związanej z morderczym wirusem, który przenoszony był przez deszcz. Prawie cała populacja Skandynawii umarła. Ale są również ocalali. Duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i rusza w podróż, co dzieje się tuż po tym, jak dowiedzieli się co stało. Spotykają innych, którzy przeżyli i przyłączają się do nich. Nie muszą być tymi, którymi faktycznie są. Mogą być każdym. Ale nawet w postapokaliptycznym świecie istnieją uczucia… Serial zobaczycie na Netflixie, ale jeśli z jakiegoś powodu nie możecie go tam oglądać - sprawdźcie na Pinbook.pl, gdzie jeszcze go znajdziecie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA