Zamknij
REKLAMA

Kurs Python - dla kogo jest przeznaczony?

12:02, 17.06.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Zmiana ścieżki zawodowej to coś, na co decyduje się coraz więcej osób, niezależnie od wieku. Monotonia w dotychczasowej pracy, chęć nauczenia się czegoś nowego i sprawdzenia się na nowym polu, wyższa pensja - to wszystko czynniki, które mogą odegrać istotną rolę w podjęciu ostatecznej decyzji o zmianie kariery. Niektóre z tych osób nieśmiało spoglądają w kierunku programowanie. Inne już wcześniej rozważały taki zawód, ale do tej pory coś zawsze stawało im na drodze. Nieważne, do której z tych dwóch grup się Państwo zaliczają - w każdym z tych przypadków intensywny kurs Python może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasze zajęcia przeznaczone są dla osób, które do tej pory nie miały styczności z programowaniem. Wierzymy, że wysoka motywacja i systematyczność kursantów oraz profesjonalizm prowadzących są receptą na naukę Pythona na wysokim poziomie.

Kurs kontra samodzielna nauka 

Samodzielne poznawanie każdego nowego języka może być frustrujące, zwłaszcza jeśli pojawiają się problemy, na które na początku trudno znaleźć odpowiedź. Dotyczy to również Pythona. Nasz kurs to sposób na uniknięcie takiej sytuacji - podczas zajęć żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Zajęcia pozwalają szybko przyswoić najważniejsze zagadnienia oraz nieprzerwanie korzystać z pomocy wykwalifikowanych programistów.

Kurs to idealny start dla osób, które chcą rozpocząć karierę w tym zawodzie. Osiągnięcie biegłości w programowaniu wymaga czasu poświęconego na samodzielną naukę. W internecie można znaleźć sporo materiału, jednak jego selekcja i ustalenie kolejności przyswajania wiedzy jest problematyczna i zabiera dużo czasu. Zdecydowanie się na Python kurs sprawi, że samodzielna nauka będzie bardziej uporządkowana. Zadbamy o ramy Państwa nauki,zapewnimy niezbędne materiały i pomoc.

Czego nauczą się uczestnicy kursu?

Program kursu został skonstruowany w taki sposób, żeby najlepiej przygotować kursanta do rozpoczęcia własnej przygody z programowaniem. Obejmuje takie zagadnienia jak:
- najważniejsze zagadnienia programowania;
- struktury danych, funkcje, biblioteki w Pythonie;
- naukę formatu JSON;
- GUI - aplikacje z graficznym interfejsem użytkownika;
- Django;
- pracę z danymi
- obliczenia naukowe.

Czy warto nauczyć się programować w Pythonie?

Python to język, którego używa się na całym świecie. Jego dobra znajomość pozwala więc na zatrudnienie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wszystko dzięki wszechstronności Pythona: stosuje się m.in. go tworzenia gier komputerowych, obliczeń, w aplikacjach sieciowych, wykorzystywany jest również w generowaniu raportów i zestawień. Tego języka używa m.in. Nokia, IBM, NASA i Google.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów. Proponujemy trzy tryby nauki: dzienny, wieczorowy i weekendowy. Dzięki temu w łatwy sposób można dopasować kurs do swoich codziennych obowiązków. Oferujemy również możliwość rozłożenia opłaty kursowej na raty. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą szkoleniową.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone