Zamknij
REKLAMA

Zamiast energy drinka spróbuj yerba mate!

08:30, 29.05.2019 | artykuł sponsorowany

Energy drink to napój, który zagrzał miejsce na półkach sklepowych - łatwo dostępny, pobudzający, a w smaku... niezbyt naturalny, ale każde podniebienie przyzwyczajone do chemicznych smaków - będzie go łaknąć. Niestety, stan naturalny naszych kubków smakowych już dawno zapomniał o tym, jak naprawdę smakuje pożywienie, zioła, świeży napar z odżywczej rośliny. Tak samo układ nerwowy czy pokarmowy - przyzwyczajone do określonych bodźców, reagują niczym maszyny na kilka łyków słodkiego, gazowanego i zapuszkowanego napoju. Działa on szybko, ale krótko. Orzeźwij więc swe ciało i umysł naturalnie pobudzającym i odżywiającym produktem roślinnym - naparem z yerba mate!

Yerba mate na ratunek organizmowi!

Yerba mate to napar z ostrokrzewu paragwajskiego, który rośnie w centrum Ameryki Południowej. Jest napojem narodowym kilku państw regionu, ale ze względu na swoje walory zdrowotne - stał się bardzo znany na całym świecie. Działa pobudzająco, ma wiele witamin i minerałów, wspomaga układ trawienny, poprawiając metabolizm, odbudowuje zniszczone ścianki jelit, a także rozluźnia i dodaje ogólnej radości. Yerba mate to prawdziwy ratunek dla zabieganego, współczesnego człowieka. Oprócz energetyzacji, wspomoże też koncentrację, rozjaśni umysł, a przy udziale odpowiednich ziół - rozwieje mgłę umysłową i pozwoli odkryć swoją prawdziwą moc i źródło energii.

Zamień energy drink na yerba mate!

Nie ma na co czekać! Yerba mate to napar, który możesz przyrządzić na rozmaite sposoby - każdy znajdzie coś dla siebie. Tradycyjnie zaparzana i pita przez rurkę filtrującą (bombilla), może być twoim towarzyszem przez cały dzień! Yerba mate zalewa się kilkanaście razy! A jeśli wolisz szybkie rozwiązania, yerba w saszetkach, albo mocny napar w czajniku - będzie w sam raz dla ciebie. Możesz też zaparzyć ją w termosie i zabrać do pracy, albo zaopatrzyć się w tzw. yerbomos, który spełnia wszystkie podstawowe funkcje, aby potrzebująca siły osoba bez problemu mogła pić yerba mate nawet cały dzień. A smak? Rozmaite gatunki i rodzaje yerby to paleta smaków, które pokochasz - od goryczkowych, intensywnych, a nawet wędzonych, aż po delikatnie trawiaste, zielone, ziołowe czy owocowe! Yerba mate jest tu dla twojego zdrowia i idealnego samopoczucia, warto tego doświadczyć i wprowadzić zupełnie nową jakość energii do swojego życia.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone