Zamknij
REKLAMA

Najciekawsze dekoracje na wieczór panieński

15.17, 21.09.2022 materiał partnera
Freepik

Wieczór panieński ma się raz w życiu i warto by była to impreza, którą zapamięta się na długo. Organizowana jest ona przez przyjaciółki panny młodej i wstęp na nią mają wyłącznie kobiety. Obfituje ona zazwyczaj w wiele atrakcji i jest symbolem ostatniej zabawy przed wstąpieniem w związek małżeński. Jakie dekoracje warto wykorzystać? Podpowiadamy.

Jak udekorować mieszkanie na wieczór panieński?

Dekoracje na wieczór panieński mieszkania warto zacząć od wyboru girlandy. W sprzedaży znajdziemy je w różnych kształtach i z różnymi napisami. Może być to np. zawieszany na ścianie baner z klasycznym napisem „Wieczór panieński”. Postawić można także na bardziej kreatywne napisy. Znaleźć można także banery „Bride to Be” lub napisy wyposażone w dodatkową dekorację.

Pomieszczenie, w którym odbywać się będzie impreza warto także udekorować specjalnymi balonami. One również mogą posiadać specjalnie dedykowane wieczorowi panieńskiemu napisy. Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w różne kolory. Z pewnością nada to pomieszczeniu dodatkowego klimatu. W jakie jeszcze dodatki warto zaopatrzyć pokój?

Elementem, który bonusowo może udekorować pomieszczenie jest taśma z napisem „Gorączka panieńskiej nocy”. Można wykorzystać ją na dwa sposoby: poprzez zamocowanie na ścianie lub owinięcie nią mebli. Impreza to także jedzenie i picie, a więc warto zadbać o specjalne, dedykowane wieczorowi panieńskiemu serwetki oraz kubeczki papierowe.

Wieczór panieński - dodatki dla panny młodej

Aby uczynić wieczór panieński jak najbardziej pamiętnym dla panny młodej, warto zadbać o specjalne akcesoria. W co można wyposażyć pannę młodą? Obowiązkowym elementem powinna być szarfa. Zazwyczaj posiada ona napis „Bride to Be”, lecz znaleźć można także takie z innymi napisami. W adekwatne szarfy np. z napisem „Bride Team” wyposażyć należy także pozostałe uczestniczki imprezy.

Dobrym pomysłem będzie także zadbanie o nakrycie głowy. Najczęściej panna młoda przyodziewa na głowę koronę, jednak nie jest to sztywna zasada. Równie dobrze może być to specjalnie dedykowany kapelusz lub metalowa opaska. Tego typu dodatki zazwyczaj mają różowy kolor, jednak można je dobrać według własnych upodobań.

Wieczór panieński to przede wszystkim dobra zabawa. Podstawowym zadaniem organizatorek jest zadbać o atrakcje wieczoru. Jednym z pomysłów jest zakup gry „prawda czy wyzwanie”, która to umili wspólne spędzanie czasu. Inną atrakcją mogą być gadżety do wspólnych zdjęć jak np. specjalnie dedykowana okładka gazety.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%