Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Chodakowska 1, 96-503 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: kompletacja zamówień, kontrola jakości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 21.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FLIXJOB Sp. z.o.o.
    Adres: Solec 18/B21, 01-410 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Paulina Podworska
    Numer telefonu: 503689451
    E-mail: j.piotrowski@asmsalesforce.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową. Nauczanie przedmiotów zawodowych eksploatacja portów i terminali.
    StPr/21/0394
    wynagrodzenie od od 2 818 do 4 046 PLN

    Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych grafika i poligrafia cyfrowa.
    StPr/21/0395

    Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych geodezyjnych.
    StPr/21/0397

    Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych ogrodniczych.
    StPr/21/0399
    wynagrodzenie od od 1 565 do 2 248 PLN

    Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotu fizyka.
    StPr/21/0400
    wynagrodzenie od od 1 879 do 2 697 PLN

    prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
    StPr/21/0408
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa klienta, sprzedaż artykułów sanitarnych i hydraulicznych, obsługa systemu WF MAG.
    StPr/21/0382
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    kompletacja zamówień, kontrola jakości
    StPr/21/0239
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Realizacja opieki pielęgniarskiej.
    StPr/21/0343
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Realizowanie transportów pacjentów karetką.
    StPr/21/0344
    wynagrodzenie od od 35 PLN