Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Chodakowska 10, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, łazienkach, korytarzach, klatce schodowej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Grupa ZIBI S.A.
    Adres: Wirażowa 119, 02-145 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Monika Jaworska
    Numer telefonu: 502 411 494
    E-mail: monika.jaworska@zibi.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Program stażu
    StPr/20/0549
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Terminowe odbieranie i dostarczanie ładunków przewożonych przez firmę.
    StPr/20/0551
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Obsługa taśmy, maszyn produkcyjnych, kompletacja towaru, utrzymywanie porządku na hali.
    StPr/20/0537
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    StPr/20/0538

    Naprawa pojazdów samochodowych.
    StPr/20/0539
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Kompletacja towaru, przechowywanie towaru, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie
    StPr/20/0540

    Przyjęcia towaru, wydania towaru,kompletacja towaru.
    StPr/20/0542

    prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczaniem miasta
    StPr/20/0543

    - wydawanie narzędzi pracownikom - kontrola stanu technicznego maszyn i narzędzi - przydzielanie środków ochrony indywidualnej - kontrola dostaw - kontrola stanów narzędziowni i zamawianie potrzebnych narzędzi
    StPr/20/0532
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Obsługa klienta, obsługa kasy, zatowarowanie sklepu.
    StPr/20/0533