Sprzątaczka

Miejsce pracy: Inżynierska 32, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Dbanie o czystość wyznaczonych pomieszczeń biurowych; Inne prace porządkowe zlecone przez przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 20.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Energop Sp. z o.o.
    Adres: Inżynierska 32, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Leszek Stopczyński
    Numer telefonu: 601679668
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - wydawanie narzędzi pracownikom - kontrola stanu technicznego maszyn i narzędzi - przydzielanie środków ochrony indywidualnej - kontrola dostaw - kontrola stanów narzędziowni i zamawianie potrzebnych narzędzi
    StPr/20/0532
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Obsługa klienta, obsługa kasy, zatowarowanie sklepu.
    StPr/20/0533
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prace instalacyjno-montażowe, pracekonserwacyjno-naprawcze.
    StPr/20/0534
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Obsługa linii wytłaczania, konserwacja urządzeń, weryfikacja zgodności wyrobu.
    StPr/20/0535
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Załadunek/rozładunek towaru, magazynowanie przy użyciu wózków widłowych.
    StPr/20/0536
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Naprawa maszyn i urządzeń elektronicznych; Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznej; Przeprowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn i urządzeń; Wykonywanie badań i kontroli urządzeń w procesie; Dokonywanie przeglądów oraz napraw eksploatacji uszkodzonych maszyn,urządzeń i sprzętu.
    StPr/20/0530

    przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy,utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy,doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom, pozostałe prace porządkowe, mające na cale utrzymanie kuchni w czystości, oraz ułatwienie pracy całej obsłudze
    StPr/20/0520
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Szycie plecaków, toreb sportowych, pokrowców.
    StPr/20/0523

    Praca przy obsłudze kasy fiskalnej, dokładanie towaru.
    StPr/20/0524

     Montaż konstrukcji – rurociągów,  Obsługa maszyn i urządzeń,  Wykonywanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją,  Samokontrola wykonywanych elementów.
    StPr/20/0519
    wynagrodzenie od od 20 PLN