kierowca

Nr oferty: StPr/19/2326Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wożenie butli z gazem 11 kg do mieszkań , pozyskiwanie nowych klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sikorskiego 3/4, 95-015 Głowno, powiat: zgierski, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Andżelika Modlińska
      Numer telefonu: 427164941
      E-mail: amodlinska@pupzgierz.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sortowanie i magazynowanie paczek kurierskich, skanowanie przesyłek z pomocą skanera magazynowego.
      StPr/19/0806
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      SPRZEDAŻ OKULARÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW, WYKONYWANIE POLECEŃ SŁUŻBOWYCH
      StPr/19/0804
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Roboty rozbiórkowe, roboty murarskie, tynkarskie, malarskie.
      StPr/19/0801
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      wożenie butli z gazem 11 kg do mieszkań , pozyskiwanie nowych klientów
      StPr/19/2326
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Mycie, dezynfekcja narzędzi i sprzętu, pakowanie narzędzi, monitorowanie procesów, sterylizacja narzędzi i sprzętu, obsługa urządzeń: myjnie,sterylizatory.
      StPr/19/0799

      Wykonywanie manicuru, pedicuru, depilacji, makijażu.
      StPr/19/0795
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Fryzjerstwo damsko-męskie, koloryzacje, strzyżenie.
      StPr/19/0794
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa aut.
      StPr/19/0793
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Praca przy produkcji batonów i czekoladek w Sochaczewie z darmowym dowozem z Płocka. Możliwy elastyczny grafik.
      39/9/2019
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 16,77 PLN

      Zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Pływalni Orka.
      StPr/19/0773