Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Miejsce pracy: Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Planowanie i prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej, dostosowanie treści, metod i organizacji nauczania do możliwości psychofizycznych dzieci.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.125
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 468,75 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Filologia angielska
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Miejskie Przedszkole nr 6 im. Juliana Tuwima
        Adres: Chodakowska 4, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Anna Sobieraj
        Numer telefonu: 46 863 26 43
        E-mail: przedszkolenr6.socho@wp.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Wywóz odpadów komunalnych, sprzątanie pojemników, wypelnianie kart pracy, inne czynności porządkowe.
        StPr/19/0710
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa pacjentów poradni, pomoc lekarzowi, dobór okularów, obsługa komputera.
        StPr/19/0711
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Wykonywanie montażu lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych, wykonywanie elementów z drewna, budowa kanałów wentylacyjnych w systemie URSA AIR, pomocnicze prace budowlane związane z montaże
        StPr/19/0706

        Sporządznie potraw wietnamskich.
        StPr/19/0701
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów). Dbałość o bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Obsługa skanera. Giełd
        StPr/19/0545
        wynagrodzenie od 2 850 - 3 850 PLN

        Przygotowanie posiłków zgodnie z zasadami prawidłowego żywienia dzieci w wieku 1-3 lat. Porcjowanie i wydawanie posiłków.
        StPr/19/0691
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Sprzedaż na stacji paliw. Realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych. Wystawianie faktur i paragonów.
        StPr/19/0690

        Montaż instalacji i osprzętu na budowie, konserwacja urządzeń elektrycznych na budowie
        StPr/19/0684
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        prace zwiążane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczaszczania miasta
        StPr/19/0676
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        Edukacja i rehabilitacja dziecka z autyzmem. Opracowanie i realizacja planu IPET. Realizacja zadań statutowych placówki.
        StPr/19/0677
        wynagrodzenie od od 2 965 PLN