Stażysta / młodszy asystent

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 18, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1) Bieżący nadzór sanitarny nad warunkami produkcji, transportu, przechowywania i sprzedaży żywności oraz warunkami żywienia zbiorowego, 2) Przeprowadzanie granicznej kontroli sanitarnej, 3) Nadzór na
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • bezpieczeństwo żywności
      • Dobra obsługa komputera.
      • Biegła znajomość obowiązujących przepisów
      • Samodzielność w działaniu
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Dyspozycyjność, sumienność
        Pracodawca: POWIATOWA STACJA SANITRANO-EPIDEMIOLOGICZNA W SOCHACZEWIE
        Adres: Romualda Traugutta 18, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: KATARZYNA WÓJCICKA
        Numer telefonu: 468622266
        E-mail: sochaczew@psse.waw.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
        Sprzatanie salonu Orange w Sochaczewie.
        StPr/19/0651
        wynagrodzenie od od 500 PLN

        Zapoznanie specyfiki pracy zespołu, przygotowania produkcji w zakresie przyswojenia zasad konstrukcji odziezy celem przełożenia na konstrukcje w systemie komputerowym.
        StPr/19/0643
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Przyjecie komponentówci packmatów na skaner, wydanie systemowe gotowego wyrobu, zwrot pozostałości poprodukcyjnych do magazynu, dzienne zdjecia systemowe uszkodzeń po produkcyjnych.
        StPr/19/0642
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Murowanie z bloczka, oraz ytonga
        StPr/19/0630
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        Składanie szalunków według rysunku technicznego
        StPr/19/0632
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Robienie zbrojeń według rysunku, wiązanie w wyznaczonych miejscach przez prowadzącego
        StPr/19/0633

        Pomoc cieślą szalunkowym oraz zbrojarzom przy produkcji gotowych elementów betonowych
        StPr/19/0634
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        Murowanie z bloczka, ytonga, cegły, pustaka przygotowanie gruntu pod budowę domu
        StPr/19/0635

        ODBIERANIE I DOSTARCZANIE PRZESYŁEK ORAZ ROZLICZANIE DZIENNE Z PZRESYŁEK
        StPr/19/0545
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Udzielanie świadczeń zdrowotnych .
        StPr/19/0626
        wynagrodzenie od od 60 PLN