Murarze i pokrewni

Miejsce pracy: Łuszczewskich 38, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Docieplenia budynków,prace wykończeniowe.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 12.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PK HOUSE KARLICKI S.J.
    Adres: Łuszczewskich 38, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Paweł Karlicki
    Numer telefonu: 602 753 467
    E-mail: biuro.pkhouse@gmail.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Praca przy maszynach wtryskowych, sprzątanie przy nich, składanie elementów w całość
    StPr/19/0384
    wynagrodzenie od od 2 352 PLN

    Pomoc w przygotowaniu dań kuchni wietnamskiej, znajomość dań z karty menu i przepisów do ich przygotowania.
    StPr/19/0378
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    Kucie bruzd; zaprawianie,kopanie i układanie przewodów.
    StPr/19/0366
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Rozwozenie towaru do klientów.
    StPr/19/0368
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    praca na produkcji
    2/4/2019
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Obróbka termiczna półproduktów wykorzystywana w restauracjach typu fast-food, obsługa frytkownicy,grila,krojenie warzyw.
    StPr/19/0364
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Utrzymanie zieleni i oczyszczanie miasta:nasadzenia kwiatowe, omiatanie ulic, zbieranie śmieci z dzikich wysypisk, pieleniei usuwanie chwastów z rabat i kwietników, grabienie liści o odśnieżanie teren
    StPr/19/0348

    Docieplenia budynków,prace wykończeniowe.
    StPr/19/0349

    Szycie pokrowców.
    StPr/19/0324

    Układanie szalunków według rysunku technicznego, dozbrajanie elementów, prace ogólnobudowlane
    StPr/19/0318
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN