Zamknij

Pracownik administracyjny so sekcji kadr

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: -naliczanie i ewidencja wynagrodzeń,zasiłków i innych świadczeń z ubezpieczenia społecznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami -sporządzanie deklaracji podatkowych -prowadzenie dokumentacji płacowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.12.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Finanse i rachunkowość
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce.
    • Znajomośc programu płatnik
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane 2 letnie doświadczenie na stanowisku pracy związane z naliczaniem wynagrodzeń, prowadzeniem rozliczeń z ZUS i Urzedem Skarbowym(warunek konieczny)
      Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
      Adres: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiec
      Osoba do kontaktu: Karolina Zatorska
      Numer telefonu: 46 864 95 30
      E-mail: kancelaria@szpitalsochaczew.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Nadzór nad wykonywanymi pracami oraz pracownikami.
      StPr/19/0057
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Przyjmowanie towaru; przechowywanie towaru;sortowanie,paczkowanie,etykietowanie towaru.
      StPr/19/0063
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Przyrządzanie wietnamskich potraw, znajomość kuchni wietnamskiej, znajomożś języka wietnamskego(niezbędny do komunikacji między pracownikami.)
      StPr/19/0044
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Nadzór nad kuchnią i pracownikami.
      StPr/19/0045

      Przygotowywanie dokumentacji niezbednej przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych, rozliczanie czasu pracy pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
      StPr/19/0046
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

      Realizacja opieki z zakresu ratownictwa medycznego
      StPr/19/0047
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

      Udzielanie świadczeń zdrowotnych .
      StPr/19/0048
      wynagrodzenie od od 50 PLN

      Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzątanie oddziału.
      StPr/19/0049
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzatanie oddziału.
      StPr/19/0050

      Realizacja opieki pielęgniarskiej
      StPr/19/0051