PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr oferty: StPr/18/0964Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miejsce pracy: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNYCH, PAKOWANIE CZEKOLADEK I KARM DLA ZWIERZĄT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 16,77 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RANDSTAD SP. Z O.O. / Active Plus Sp. z o.o.
    Adres: 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: KATARZYNA KOSTRZEWA
    Numer telefonu: 887-444-194
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 14.11.2018, Godziny : 10:00
    Obsługa samochodów
    StPr/18/1090
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Przygotowanie dań kuchni tajsko-nepalskiej.
    StPr/18/1087
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Pomoc w przygotowaniu dań kuchni tajsko-nepalskiej
    StPr/18/1088
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Roboty rozbiórkowe, roboty murarskie, tynkarskie,malarskie.
    StPr/18/1089
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Obsługa elektronarzedzi, montaż izolacji termicznej kanałów poziomych i pionowych(głównie na zewnątrz-dachy budynków), rozładunek dostaw,indywidualny dojazd do wskazanego miejsca pracy w Polsce, komun
    StPr/18/1083
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    plakatowanie, roznoszenie ulotek, promocja na imprezach lokalnych
    6/11/2018
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    obsługa kasy, klientów; praca na sali sprzedaży; praca na stoisku mięsnym; wykładanie towaru
    3/11/2018

    obsługa linii produkcyjnych, pakowanie czekoladek i karm dla zwierząt.
    39/12/2018
    wynagrodzenie od od 16,77 PLN

    pakowanie gotowego produktu, paletyzacja, kontrola jakości
    StPr/18/1386
    wynagrodzenie od 2 600 - 2 700 PLN

    Realizacja opieki pielęgniarskiej
    StPr/18/1073
    wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN