Zamknij
REKLAMA

Kronika KPP Sochaczew 18 - 24 stycznia. Kolizje i kradzieże

08:17, 25.01.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie z okresu od 18 do 24 stycznia.

18.01.

Podczas kontroli drogowej na ul. Gawłowskiej okazało się, że kierowca mazdy nie posiada wymaganych uprawnień. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela.

Kierowca pojazdu marki Toyota Avensis stracił panowanie nad autem i doprowadził do zderzenia z Infiniti. Do kolizji doszło w Adamowej Górze. Na sprawcę nałożono mandat karny.

19.01.

Nieznany sprawca ukradł katalizator z pojazdu marki Opel zaparkowanego na ul. Żeromskiego.

Nieznany sprawca uszkodził drzwi pojazdu marki Hyundai. Do zdarzenia doszło w Miszorach.

20.01.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca włamał się na jej konto na portalu społecznościowym i wystawiał przedmioty do sprzedaży.

Policjanci zatrzymali 26 – latka przy którym znaleźli narkotyki. Do zdarzenia doszło na ul. Kraszewskiego.

21.01.

W Mikołajewie kierowca toyoty nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem. Sprawca kolizji odjechał z miejsca.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował fordem i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Kia Sportage. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

22.01.

Policjanci Referatu Patrolowo – interwencyjnego podczas kontroli pojazdu marki Opel Corsa znaleźli amfetaminę. Do sprawy zatrzymano mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Lazurowej.

Mieszkaniec gminy Rybno kierujący Volvo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z pojazdem tej samej marki. Do zderzenia aut doszło na ul. Gawłowskiej.

23.01.

Nieznany sprawca ukradł pojazd marki Volkswagen Polo zaparkowany na ul. Rynkowej w Teresinie.

W Elżbietowie doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego pieszego. Mężczyzna mający blisko 3 promile alkoholu w organizmie wszedł wprost pod nadjeżdżającego citroena.

24.01.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata doblo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Okrzei.

Nieznany sprawca wszedł do otwartego garażu i dokonał kradzieży narzędzi budowlanych. Do przestępstwa doszło na ul. Jagiellońskiej.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SOCHACZEWSKI SNICKERSOCHACZEWSKI SNICKER

0 0

ŁADNIE SIĘ ROZKRĘCA PIERSZY MIESIĄC 2021 XD CIEKAWE CO BĘDZIE W KOLEJNYCH :D XD 21:35, 27.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%