Zamknij
REKLAMA

Ogromne straty banku, sprawcą: mieszkaniec naszego powiatu

11:09, 13.01.2020 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego podejrzany jest o przedłożenie pracownikom banku dokumentów poświadczających nieprawdę, przez co doprowadził bank do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 900 tys. zł oraz mieniem innego banku. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję pracowali nad sprawą 33-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który był głównym udziałowcem firmy świadczącej m.in. usługi płatnicze. Zarzucono mu przedłożenie pracownikom banku dokumentów poświadczających nieprawdę, w tym sprawozdań finansowych na podstawie których mógł starać się o wsparcie finansowe, m. in. w postaci kredytu i faktoringu, przez co doprowadził bank do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym w kwocie ponad 900 tys. zł i mieniem innego banku.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Płocku, gdzie usłyszał zarzut. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju, a także poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

foto poglądowe

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

pixelpixel

2 0

bank cię zrobi na setki tysięcy (FRANKOWICZE)-nic ! ty zrobisz bank na 100 zł-BANDYTA 17:00, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

0 0

Czyżby to ten Pan Wach.... co oszukał też biednych ludzi? 19:34, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA