Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna 29 listopada - 1 grudnia. Wypadek w Rokotowie, pasażerka ze złamanym kręgosłupem

10:28, 02.12.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Poniżej kronika policyjna z okresu od 29 listopada do 1 grudnia. Do najpoważniejszego zdarzenia drogowego doszło w piątek w Rokotowie.

 

29 listopada

W Rokotowie kierujący BMW 23-letni mieszkaniec Sochaczewa w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia pasażerka odniosła obrażenia w postaci złamania kręgosłupa.

30 listopada

W tym dniu na terenie powiatu doszło do 8 kolizji, we wszystkich przypadkach nie było osób rannych. Postępowania zostały zakończone mandatami karnymi. Do kolizji doszło w Teresinie, Paprotni, Wojtówka, Giżyce i na terenie miasta na ulicy Chopina, Kraszewskiego, Kolejowa i Pokoju.

1 grudnia

W Teresinie tuż po północy dwóch mężczyzn jechało samochodem marki Skoda, który najechał na bramę. Nie wiadomo, kto kierował pojazdem. W Skodzie znajdowali się 20 i 21- letni mieszkańcy Teresina, którzy w organizmie mieli prawie po dwa promile alkoholu w organizmie. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

REKLAMA
(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

goscLagoscLa

0 0

Panią ranną w wypadku w Rokotowie lub jej rodzinę bardzo proszę o kontakt lepa.a@wp.pl 09:01, 03.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone