Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna 9-15 września. Poszukiwany w Świebodzinie, zatrzymany w Sochaczewie

08:50, 16.09.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Publikujemy kronikę policyjną między 9, a 15 września. 

 

9 września

W miejscowości Seroki – wieś policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca Żyrardowa, który kierował pojazdem marki Ford nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd został odholowany a kierujący ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

W miejscowości Kościelna Góra policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczew, który kierując pojazdem Audi w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 50 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

10 września

Policjanci na peronie kolejowym na ulicy Sienkiewicza w Sochaczewie zatrzymali 57-letniego bezdomnego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie. Mężczyznę doprowadzono do zakładu karnego.

11 września

Policjanci patrolówki w miejscowości Kożuszki Parcel zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

12 września

Policjanci w miejscowości Kozłów Biskupi zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który kierował pojazdem marki Opel Astra mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierujący został zatrzymany do wyjaśnienia.

13 września

Na ulicy Sienkiewicza funkcjonariusze patrolówki zatrzymali 43-letniego mieszkańca Teresina poszukiwanego nakazem przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie celem odbycia kary 360 dni pozbawienia wolności.

14 września

Funkcjonariusze kryminalnego w Sochaczewie ujawnili pojazd marki VW Golf, który figuruje jako utracony. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji I w Opolu. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

15 września

Policjanci na ulicy Korczaka w Sochaczewie zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował pojazdem marki Opel Vectra mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie. Ponadto spowodował kolizję z pojazdem marki Peugeot. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia.

Policjanci na ulicy warszawskiej zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował motorowerem marki Yongkang mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie, ponadto mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GoscGosc

0 0

Niech jeszcze się wezmą za Ukraińców na rowerach którzy nie potrafią jeździć i w dodatku przejeżdżają przez przejście dla pieszych żenada 12:15, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone