Zamknij
REKLAMA

Teresin. Dzielnicowa odkryła dziuplę z nielegalnymi papierosami

13:53, 13.08.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Kilka tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy i blisko 2 tysiące złotych zabezpieczono wczoraj w Teresinie. Mieszkańcowi Żyrardowa za przechowywanie wyrobów tytoniowych grozi kara wysokiej grzywny.

 

Dzielnicowa z Posterunku Policji w Teresinie ustaliła, że na jednej z posesji sprzedawane są papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wczoraj mundurowi przystąpili do realizacji sprawy. 27-letni mieszkaniec Żyrardowa był zaskoczony obecnością Policji. Podczas przeszukania zabezpieczono kilka tysięcy nielegalnych papierosów zapakowanych w foliowe torebki z zapięciem strunowym i prawie 2 tys. złotych pochodzących prawdopodobnie z przestępczego procederu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że wyroby tytoniowe oprócz znacznie niższej ceny niż sklepowa, były również sprzedawane na sztuki.
Mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Teresina usłyszał dzisiaj zarzut przechowywania papierosów bez polskich znaków akcyzy. Grozi mu kara wysokiej grzywny.

REKLAMA
(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

pixelpixel

0 0

dawno temu były opakowania fajek po 10 sztuk,dlaczego teraz nie ma? Palacz kupił i wiedział że ma to starczyć na cały dzień.Nie tak dawno temu w Sochaczewie były dwa-znane mi-punkty gdzie kupowało się tytoń a właściciel użyczał maszynki do ładowania(taki był wymóg żeby samemu ładować),pakowano właśnie w takie torebki,wychodziło za 6 zeta -20 sztuk-zlikwidowano ten proceder szybko,no bo akcyza,podatek,mamy kupować firmowe i koniec. dobrze że jeszcze sprzedają tytoń,gilzy i można samemu ładować,też dwa razy taniej wychodzi.tutaj jest to produkcja maszynowa,żaden mądry by nie kupował Ukraińskich i przepakowywał, upierałbym się-tytoń z akcyzą i podatkiem,gilzy też,produkcja na swoje potrzeby (bo jaram jak smok),a pieniądze? każdy może mieć,nie jest zabronione trzymać w domu zamiast a banku 10:10, 15.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pixelpixel

0 0

są jeszcze prostsze nabijarki od tej na filmiku,
https://youtu.be/lk7bB6KZVoc 10:14, 15.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone