Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Nowej Suchej ukradł szkolne maty, aby zrobić córce plac zabaw

11:24, 11.07.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Chciał zrobić plac zabaw własnej córce, więc ukradł elastyczne maty z jednej ze szkół podstawowych na terenie powiatu sochaczewskiego. W ciągu miesiąca ukradł 235 mat wartych kilkanaście tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Na placu zabaw jednej ze szkół podstawowych mieszczących się na terenie powiatu sochaczewskiego w ciągu ostatniego miesiąca doszło do trzech kradzieży. Łupem złodzieja padło łącznie 235 elastycznych mat, które m.in. chroniły dzieci przed bolesnym upadkiem i zranieniem podczas zabawy.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że sprawcą jest 42-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Podczas przeszukania jego domu i garażu mundurowi znaleźli wszystkie maty, które mężczyzna ukradł ze szkoły. Sprawca został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie policjanci przedstawili mu trzy zarzuty kradzieży. 42-latek przyznał się do popełnionych przestępstw i wyjaśnił policjantom, że maty były mu potrzebne, ponieważ robi placyk zabaw dla własnego dziecka. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz grozi mu do 5 lat 

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

KiloKilo

0 0

Zapewne *%#)!& żeby zaraz mu dozór robić, strata państwowych pieniędzy robił to przecież dla dziecka 18:48, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone