Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Nowej Suchej ukradł szkolne maty, aby zrobić córce plac zabaw

11:24, 11.07.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Chciał zrobić plac zabaw własnej córce, więc ukradł elastyczne maty z jednej ze szkół podstawowych na terenie powiatu sochaczewskiego. W ciągu miesiąca ukradł 235 mat wartych kilkanaście tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Na placu zabaw jednej ze szkół podstawowych mieszczących się na terenie powiatu sochaczewskiego w ciągu ostatniego miesiąca doszło do trzech kradzieży. Łupem złodzieja padło łącznie 235 elastycznych mat, które m.in. chroniły dzieci przed bolesnym upadkiem i zranieniem podczas zabawy.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że sprawcą jest 42-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Podczas przeszukania jego domu i garażu mundurowi znaleźli wszystkie maty, które mężczyzna ukradł ze szkoły. Sprawca został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie policjanci przedstawili mu trzy zarzuty kradzieży. 42-latek przyznał się do popełnionych przestępstw i wyjaśnił policjantom, że maty były mu potrzebne, ponieważ robi placyk zabaw dla własnego dziecka. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz grozi mu do 5 lat 

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

KiloKilo

0 0

Zapewne *%#)!& żeby zaraz mu dozór robić, strata państwowych pieniędzy robił to przecież dla dziecka 18:48, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone