Zamknij
REKLAMA

Pożar domu w Topołowej. W akcji brali udział mieszkańcy

19:49, 09.07.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Dziś po 17.00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru w Topołowej. Po raz kolejny refleksem wykazali się mieszkańcy, którzy jeszcze przed przybyciem straży pożarnej poradzili sobie z żywiołem.

 

Strażacy zadysponowani do Topołowej według zgłoszenia mieli ugasić pożar domu. Po dojeździe na miejsce okazało się, że mieszkańcy sami poradzili sobie z ogniem. Działania strażaków ograniczyły się więc do rozbiórki nadpalonych mebli i przewietrzeniu pomieszczeń. Jak komentują druhowie OSP Paprotnia - Ogień został zauważony w odpowiednim czasie przez mieszkańców co nie doprowadziło do dużego nieszczęścia.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej - dwa zastępy OSP Paprotnia i po jednym z OSP Niepokalanów oraz JRG Sochaczew

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone