Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Tułowicach. Na miejscu cztery zastępy straży. Aktualizacja

19:26, 09.07.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

W Tułowicach doszło dziś do wypadku, w wyniku którego została poszkodowana jedna osoba.

 

Przed 18.00 w miejscowości Tułowice doszło dziś do zdarzenia drogowego. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, która zajęła się wydobyciem poszkodowanej z pojazdu i udzieleniem jej pierwszej pomocy. Tak druhowie z OSP Brochów relacjonują akcję:

- Po dojeździe na miejsce zastaliśmy samochód osobowy leżący na boku, a w środku jedną osobę poszkodowaną, która pozostawała przytomna. Nasze działania polegały na wydostaniu osoby poszkodowanej z rozbitego pojazdu, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora. Kierująca pojazdem została zabrana do szpitala przez ZRM

W akcji udział brały dwa zastępy straży pożarnej z Sochaczewa i po jednej z OSP Brochów i Śladów, a także zespół ratownictwa medycznego i policja.

Aktualizacja: Mamy komentarz policji w tej sprawie. Jak mówi oficer prasowa KPP Sochaczew Agnieszka Dzik:

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Subaru chciała uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wbiegło na jezdnię. Zjechała do rowu i dachowała. Przewieziona do szpitala.

 

foto: OSP Brochów

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone