Zamknij
REKLAMA

Zabójstwo w Chodakowie. 43-letni morderca w rękach policji

15:15, 18.06.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 43-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 64-letniej kobiety, do którego doszło w ubiegłym tygodniu.

 

W ubiegłym tygodniu policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań w Chodakowie. Na ciele 64-letniej kobiety były obrażenia, które mogły świadczyć o udziale osób trzecich. Policjanci rozpoczęli ustalanie osoby mającej związek ze śmiercią kobiety. Jednym z podejrzewanych był 43-letni sochaczewianin, którego kryminalni zatrzymali w miejscu zamieszkania. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W sobotę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa, które popełnił w warunkach recydywy. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, na wniosek prokuratury i Policji, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

linulinu

5 0

...żeście się obudzili tydzień po... fakcie. 😡 06:53, 19.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone