Zamknij
REKLAMA

Nękał Ukrainkę i jej małe dzieci. Mieszkaniec gminy Nowa Sucha w rękach policji

13:18, 07.05.2019 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Dozór policyjny i zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 100 metrów zastosowano wobec 39-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha. Mężczyzna podejrzany jest o groźby karalne, uporczywe nękanie obywatelki Ukrainy oraz jej małoletnich dzieci, a także uszkodzenie samochodu należącego do kobiety. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci zostali powiadomieni przez obywatelkę Ukrainy o uporczywym nękaniu jej, ale także małoletnich dzieci. Mężczyzna miał ich śledzić, wielokrotnie dzwonić i wysyłać wiadomości tekstowe, a także dzwonić domofonem w różnych porach dnia i nocy. Ponadto 39-latek kierował groźby karalne w stosunku do kobiety i jej 11-letniej córki. Podejrzany jest również o uszkodzenie powłoki lakierniczej na pojeździe pokrzywdzonej.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w Kozłowie Biskupim i doprowadzili do sochaczewskiej komendy. Tam usłyszał zarzuty dotyczące uporczywego nękania, kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Wobec 39-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się do obywatelki Ukrainy i jej dzieci na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KazioKazio

5 0

Na koszulce pewnie kotwica i chwała bohaterom! Pierwszy flagę wywieszał na baraku w którym mieszka. Amator 500-plus, wszelkich zasiłków oraz właściciel samochodu marki BMW, rocznik '92... Polak...

Nawsadzajcie Panowie temu "patriocie" damskiemu bokserowi - pał na dołku. 08:13, 08.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone