Zamknij
REKLAMA

Z ostatniej chwili. Wypadek na 580, droga nieprzejezdna

08:21, 12.03.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

To wiadomość z ostatniej chwili. Jak podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w miejscowości Wola Pasikońska (na granicy z Łazami), na drodze wojewódzkiej nr 580 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Na miejscu interweniują między innymi dwie jednostki naszej straży. W tej chwili droga w kierunku Warszawy jest całkowicie nieprzejezdna.

Dziękujemy Czytelniczce Ewie za przesłanie zdjęcia.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


MonikaMonika

0 0

Bardzo proszę o nie kontaktowanie się rodziny motocyklisty poszkodowanego w tym wypadku. Mój e-mail nowicka.mo@op.pI 12:33, 18.03.2019


REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone