Zamknij
REKLAMA

Gruba kasa w paczce po chipsach na Traugutta: niebywała historia

14:25, 10.10.2018 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Dwóch nastolatków jechało rowerami ulicą Traugutta w Sochaczewie, gdy nagle jeden z nich najechał kołem na paczkę po chipsach. Ze środka wysunęły się pieniądze, więc chłopcy zatrzymali się i zaczęli przyglądać niecodziennemu znalezisku. Chwilę później zatrzymało się koło nich auto, z którego wysiadł nieznany im mężczyzna i poprosił o oddanie pieniędzy...

 

Do zdarzenia doszło w pod koniec września. Dwóch nastolatków jechało rowerami ulicą Traugutta w Sochaczewie, gdy nagle jeden z nich najechał kołem na paczkę po chipsach. Ze środka wysunęły się pieniądze, więc chłopcy zatrzymali się i zaczęli przyglądać niecodziennemu znalezisku. Chwilę później zatrzymało się koło nich auto, z którego wysiadł nieznany im mężczyzna i poprosił o oddanie pieniędzy, a także, by nie informowali o tym fakcie Policji. Świadkiem tego zdarzenia była kobieta, która zapamiętała numery rejestracyjne odjeżdżającego pojazdu.

Policjanci szybko ustalili właściciela auta. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się, że jest posiadaniu pieniędzy, lecz mundurowi w trakcie przeszukania znaleźli gotówkę, którą 34-latek ukrył w zamrażarce. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kilka dni później do sochaczewskiej komendy zgłosił się 82-letni mieszkaniec Sochaczewa. Zgłosił policjantom, że stracił oszczędności życia, wyjaśnił okoliczności, w jakich do tego doszło oraz podał konkretną sumę, która była schowana w paczce po chipsach. Policjanci zwrócili mu pieniądze.

34-letni sochaczewianin odpowie teraz przed sądem. Został mu ogłoszony zarzut przywłaszczenia pieniędzy na szkodę 82-latka. Mężczyzna przyznał się do zabrania gotówki. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)
REKLAMA

Komentarze (4)

JaJa

4 0

A "młodzi" dostali znaleźne? 16:26, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HubHub

3 0

I bardzo dobrze się sprawa skończyła a cwaniaczek ma za swoje 17:00, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzytelnikCzytelnik

1 1

Nie piszcie bzdur. Kobieta nie zapamietala numerów rejestracyjnych tylko zapamietali je chlopcy i wpisali w telefonie. 13:36, 14.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AniaAnia

1 0

Czy chłopcy dostali znaleźne? 11:57, 15.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone