Zamknij
REKLAMA

Znęcał się nad rodziną: sochaczewianin w więzieniu

20:30, 15.08.2018 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

- W tym przypadku cała rodzina odetchnie z ulgą, ponieważ poszukiwany był sprawcą przemocy w rodzinie – komentuje ostatnią akcję dzielnicowych KPP Sochaczew.

 

13 sierpnia dzielnicowi zatrzymali 49-letniego mieszkańca Sochaczewa, poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w  Łowiczu, wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, na łączną karę dwóch lat pozbawienia wolności. W tym przypadku cała rodzina odetchnie z ulgą, ponieważ poszukiwany był sprawcą przemocy w rodzinie.

Ale to nie koniec zatrzymań dokonanych przez sochaczewskich funkcjonariuszy w ostatnich dniach.

11 sierpnia na placu św. Dominika funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w Łowiczu wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.

10 sierpnia na ulicy Pokoju policjanci patrolówki zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu aleksandrowskiego poszukiwanego przez Włochy do ustalenia miejsca pobytu.

9 sierpnia policjanci patrolówki na stacji PKP zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w Łowiczu wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.

 

 

(KPP Sochaczew)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone