Zamknij
REKLAMA

Wypadek Teresin: nie przyznają się do kierowania, wszyscy są pijani

16:50, 11.07.2018 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

- W chwili obecnej trwa ustalanie, kto kierował pojazdem. Nikt się nie przyznaje, wszystkie osoby podróżujące samochodem są nietrzeźwe – komentuje dla tusochaczew.pl Agnieszka Dzik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

 

Dziś koło 15.00 przy skrzyżowaniu Al. XX-lecia w Teresinie doszło do wypadku. Samochód osobowy marki Audi A8 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł do rowu. Dwie spośród trzech podróżujących samochodem osób zostały poszkodowane i odwiezione do szpitala.

Jak powiedziała nam Agnieszka Dzik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, trwa ustalanie, kto kierował pojazdem.

- Nikt się nie przyznaje, wszystkie osoby podróżujące samochodem są nietrzeźwe – komentuje dla tusochaczew.pl oficer Dzik.

Jednocześnie policja apeluje do wszystkich świadków zdarzenia, którzy mogą pomóc ustalić tę, jak i inne okoliczności wypadku, o kontakt z komendą.

Na miejscu interweniowały jednostki Osp Paprotnia, OSP Niepokalanow, JRG Sochaczew wraz z dowódcą, a także policja i ZRM.

 

(KPP Sochaczew)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone