Zamknij
REKLAMA

Wypadek na DK 92: nieprzytomna rowerzystka zabrana przez LPR

13:02, 10.07.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

W miejscowości Błonie Wieś doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak powiedziała nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowa KPP Powiatu Warszawskiego Zachodniego, na przejściu dla pieszych samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę. Droga Krajowa 92 w ciągu ulicy Sochaczewskiej jest zablokowana w jednym kierunku. Kierowcy muszą się liczyć ze spowolnionym ruchem.

 

Dziś koło godziny 10.00 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Błonie Wieś na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia rowerzystki. Nieprzytomna kobieta została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Jak powiedziała nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowa KPP Powiatu Warszawskiego Zachodniego, kierowca ciężarówki, który uczestniczył w wypadku był trzeźwy.

W tej chwili droga w ciągu ulicy Sochaczewskiej jest zablokowana w jednym kierunku. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Policja ustala okoliczności wypadku. Nie wiadomo jeszcze, skąd i w jaki sposób rowerzystka znalazła się na przejściu dla pieszych.

Dziękujemy czytelnikowi za przesłanie zdjęć

(Redakcja)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone