Zamknij
REKLAMA

Otwarcie targowiska w Brochowie... z przytupem. Gmina zaprasza

10:22, 05.08.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Zgodnie z obietnicami wójta Piotra Szymańskiego i przyjętym przez Radę Gminy projektem rewitalizacji gminy, jednym z jego punktów przyjętym w ankiecie przez mieszkańców jako priorytetowy była budowa gminnego targowiska.

I właśnie w środę 21 sierpnia po raz pierwszy na nowym placu umiejscowionym przed siedzibą Urzędu Gminy, która również niedługo zostanie przeniesiona do nowych pomieszczeń, okoliczni kupcy będą mieli możliwość rozstawienia swoich straganów, a mieszkańcy zakupu podstawowych produktów prosto z pola.

Jak powiedziała portalowi tusochaczew.pl sekretarz gminy Wioletta Dobrowolska, targowisko cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tych, którzy chcieliby na nim handlować. Choć nie zakończono jeszcze okresu naboru chętnych, praktycznie jest już stuprocentowe zagospodarowanie przestrzeni placu targowego.

Targowisko „Mój Rynek” w Brochowie czynne będzie w środy i soboty w godzinach od 7.00 do 13,30, a radni i wójt Piotr Szymański zapraszają także na piątek 16 sierpnia, kiedy to na nowym placu odbędzie się oficjalne otwarcie wiejskiego targowiska i tradycyjna potańcówka.

REKLAMA
(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone