Zamknij
REKLAMA

Piętrowiec w Teresinie z dwudziestoma mieszkaniami. Taki jest projekt

19:04, 09.07.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

W Teresinie wydano warunki zabudowy dla budynku wielomieszkaniowego – jak o obiekcie mówi wójt. Piętrowiec stanie na rogu ulic Rynkowej i Długiej.

 

Teresin przyciąga inwestorów m. in. ze względu na korzystne położenie i stale rozbudowywaną infrastrukturę. Ostatnio do grona zainteresowanych tą miejscowością dołączył prywatny inwestor, który zamierza zbudować w Teresinie piętrowiec. Jak mówi wójt Marek Olechowski:

- W budynku wielomieszkaniowym powstanie około dwudziestu, w większości niewielkich mieszkań. Wysokość domu z dachem nie może być wyższa niż 15 metrów.

Działka, na której ma powstać obiekt, jest stosunkowo niewielka, być może stąd pomysł wzniesienia wyższego budynku, który będzie górował nad okolicą, gdzie pozostała zabudowa jest dosyć niska. Jedyne bloki w Teresinie znajdują się dalej od centrum.

Obiekt, dla którego wydano już warunki zabudowy, powstanie przy rogu ulicy Rynkowej i Długiej. Nie wiemy, czy na jego parterze znajdą się na przykład powierzchnie sklepowe.

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

RomekRomek

5 0

W Sochaczewie pisowski poseł kiedyś obiecał "Mieszkanie Plus" i jakoś cisza. 09:21, 10.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone