Zamknij
REKLAMA

Festyn rodzinny w Rybnie. Mieszkańcy spragnieni zabawy

16:38, 02.06.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

Stadion sportowy w Rybnie odwiedziły dziś tłumy mieszkańców za sprawą festynu rodzinnego, który zorganizował wójt gminy, Damian Jaworski we współpracy z urzędem gminy i radą gminy, a także GOPS-em, klubem sportowym Feniks, biblioteką oraz szkołą na czele z radą rodziców szkoły w Rybnie.

 

Rozpoczęcie festynu zaplanowano na godzinę 14.00 i od samego początku na stadionie można było zobaczyć tłumy mieszkańców. Jak mówi wójt, na tej podstawie należy twierdzić, że mieszkańcom takie imprezy są po prostu potrzebne:

- Pogoda dopisała, co pewnie też przyczyniło się do dużej frekwencji. Mamy dziś wiele atrakcji – dmuchańce, watę cukrową, grochówkę, zawody sportowo-rekreacyjne, występy dzieci i dorosłych, a przed nami jeszcze zespoły disco polo i taniec na dechach. Mieszkańcy potrzebują takiego dnia, żeby móc się spotkać, porozmawiać i wspólnie spędzić trochę czasu w miłej atmosferze i przy muzyce.

Także wójt zapowiedział zabawę do samego końca.

Dzieci ochoczo korzystały z basenu z kulami wodnymi czy dmuchanych zamków. Popularnością cieszyła się też sztuczna krowa, dzięki której najmłodsi mieli szansę wykazania się w dojeniu zwierzaka. Do dyspozycji odwiedzających pozostawali także strażacy z okolicznych OSP, którzy odpowiadali na pytania najmłodszych i demonstrowali wyposażenie wozu strażackiego. 

 

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

JulitaJulita

5 3

Dlaczego na żadnym zdjęciu nie widać nic związanego z działalnością biblioteki? Ani dzieci występujących, ani stoiska z książkami? Szkoda.... Te dziewczyny też robią kawał dobrej pracy! 09:57, 03.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JuliaJulia

0 0


Pracownicy biblioteki wykazują się ogromnym zaangażowaniem, to dzięki Nim i TYLKO Nim biblioteka "żyje"...
Najwyraźniej jednak nie warto o tym wspominać i na zdjęcie też nie zasłużyli...
11:08, 03.06.2019


JuliaJulia

1 0

Pracownicy biblioteki wykazują się ogromnym zaangażowaniem, to dzięki Nim i TYLKO Nim biblioteka "żyje"...
Najwyraźniej Ich stoisko na zdjęcie nie zasłużyło... :(
11:14, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone