Zamknij
REKLAMA

Targowisko Mój Rynek w Brochowie tuż tuż

14:26, 30.05.2019 | UG Brochów
REKLAMA
Skomentuj

Wielkimi krokami zbliża się oddanie do użytku targowiska gminnego, położonego w centrum Brochowa. Już niedługo będziemy cieszyć się świeżymi produktami, po które nie trzeba będzie daleko jechać. Również nasi lokalni przedsiębiorcy będą mogli na swoim terenie zaproponować Państwu swoje wyroby i produkty, zawsze świeże i ze znanego źródła.

 

Całoroczne i ogólnodostępne targowisko wiejskie "Mój rynek" zostało dofinansowane z Projektu " Rozwój infrastruktury technicznej na obszarach rewitalizowanych w gminie Brochów w celu ich aktywizacji społecznej i gospodarczej" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej VI "Jakość życia" Działania 6.2 "Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Cała inwestycja obejmuje wykonanie wiaty handlowej na 14 stanowisk z zadaszeniem i oświetleniem, budynku sanitarno technicznego oraz miejsc utwardzonych do handlu z samochodów specjalistycznych zadaszonych. Umowa na wykonanie została zawarta w dniu 03.07.2018 r.

A opiewała na łączną kwotę 480 000,00 zł

(UG Brochów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone