Zamknij
REKLAMA

Gdzie alkohol w gminie Sochaczew. No to wiemy wszystko

15:17, 27.12.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Uchwały dotyczące usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych przeważnie wzbudzają spore dyskusje w samorządach. Z dokumentem musieli się też zmierzyć radni gminy Sochaczew. I udało im się. Podczas ostatniej sesji jednomyślnie przyjęli uchwałę regulującą tę kwestię na swoim terenie.

 

Zgonie z jednomyślnie przyjętą podczas ostatniej sesji uchwałą, ustalono, że na terenie gminy Sochaczew miejsce sprzedaży i podawania napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży i poza nim powinno znajdować się w odległości nie mniejszej niż 30 metrów od obiektów chronionych, takich jak szkoły, przedszkola, kościoły, placówki oświatowo-wychowawcze, obiekty zajmowane przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek wojskowych.

Określono też, że wspomnianą maksymalnie 30-metrową odległość mierzy się wzdłuż ciągów komunikacyjnych od głównych drzwi wejściowych obiektów chronionych do głównych drzwi wejściowych punktów sprzedaży lub podawania napojów alkoholowych.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone