Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z policją w Teresinie. Będą debatować o bezpieczeństwie

19:59, 20.10.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Teresińscy policjanci ponownie wychodzą do mieszkańców gminy, by wspólnie debatować o bezpieczeństwie w Teresinie i okolicy. Na wtorek 22 października zaplanowana jest debata społeczna dotycząca Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz aplikacji „Moja komenda”. Na pytania mieszkańców będą odpowiadali dzielnicowi przypisanie do poszczególnych rejonów, co pozwoli mieszkańcom na poznanie policjantów, którzy są najbliżej ich problemów.

Podobna akcja miała miejsce w Teresinie już w lutym i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zgodnie z zapowiedziami komendy ma być podobnie, a mieszkańcy mogą liczyć na pomoc w sprawach, jakich będzie dotyczyła debata społeczna oraz na wiele statystycznych informacji dotyczących wydarzeń, jakie miały miejsce na obszarze gminy Teresin.

Debata odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 12 w sali widowiskowej „Dworzec TO Kultura” w Teresinie przy ulicy Towarowej 2. Szczegółowych informacji na temat spotkania udzielają też dzielnicowi.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

DariuszDariusz

1 1

hahahahhaha o czym????? Przyjeżdżają i mówią, że nic nie mogą zrobić... a klient: a jak mnie w końcu zabije? Policja: a to wtedy sprawą się zajmiemy.

to jest autentyk a wasza formacja i słowo bezpieczeństwo pasuje jak gówno do wentylatora. Radary, chowanie się w krzakach z suszarą, nawet mandaty jak łapek nie będe trzymał na kierownicy (filmów amarykańskich się naoglądaliście?) - POLICJA = POBORCY PODATKOWI PIS i nic więcej. Tu pragnę przeprosić garstkę policjantów, tych na prawdę zaangażowanych, walczących z systemem - ale to promil w oceanie potrzeb. 11:00, 21.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SławekSławek

2 0

Poszedł bym, ba mam parę uwag, ale g. 12 w środku tygodnia to nie jest chyba właściwa pora. Powinno pasować policjantom czy nam?? 11:50, 21.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Gosc Gosc

0 0

Bo my młodzi mamy za dużo uwag więc godzina jest chyba dla mocherow ha ha ha 12:07, 21.10.2019


MoniaMonia

0 0

Faktycznie na temat bezpieczeństwa to Policja może sobie tylko... podebatować. 12:48, 21.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChuckChuck

2 0

Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby złożyć takie zdanie: "Policja dba o nasze bezpieczeństwo". To zdanie jest z założenia nie prawdziwe. Ktoś mnie napada w ciemnej uliczce, okradają mnie na dworcu, biją na przystanku, agresja na drodze, wypadki, zabójstwa. Jeśli Policja dbałaby o moje bezpieczeństwo to w każdej z tych sytuacji byli by pod ręką na miejscu i zapobiegli tym zdarzeniom.

Policja drodzy państwo to prowadzi działania po dokonaniu przestępstwa (razem z prokuratorą w większości nieudolnie) a o swoje bezpieczeństwo to mogę dbać tylko ja sam i wymagać od nieudolnego Państwa zapewnienia mi środków do tej obrony i zmiany prawa, które teraz bardziej chroni przestępców. 12:55, 21.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

anonim.sochaczewanonim.sochaczew

1 0

A potem jeden z drugim przychodzi do policji po pomoc, żałosne te wasze komentarze.... 19:35, 21.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone