Zamknij
REKLAMA

Stypendia w gminie Rybno rozdane. Rok szkolny zakończony

14:07, 03.07.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

18 i 19 czerwca w Rybnie odbyła się uroczystość związana z wręczeniem dyplomów i nagród oraz stypendiów wójta gminy Rybno Damiana Jaworskiego, dla najlepszych uczniów.

 

Spotkanie rozpoczęło się od zatańczenia poloneza, a następnie wprowadzono sztandar szkoły i zaśpiewano hymn Polski. W tym roku za znaczące wyniki w nauce wyróżniono wielu uczniów, którzy z uśmiechami na twarzach mogli oficjalnie rozpocząć wakacje. Warto przy tym zauważyć, że duża liczba nagrodzonych to efekt pracy nie tylko uczniów, ale i kadry pedagogicznej oraz rodziców, za co należą się podziękowania.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone