Zamknij
REKLAMA

Niezwykły prezent dla dzieci od OSP Skrzelew

11:19, 04.06.2019 | Tadeusz Szymańczak
REKLAMA
Skomentuj

OSP Skrzelew ufundowała dzieciom ze Skrzelewa i okolic strzelanie na strzelnicy w Paprotni dla 24 osób w związku z obchodzonym niedawno Dniem Dziecka. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwało troje policjantów z posterunku w Teresinie, strażak z OSP Skrzelew oraz instruktor i nadzorujący strzelanie. Przed przystąpieniem do strzelania dzieci zostały zapoznane z regulaminem i zasadami zachowania się na strzelnicy. Następnie policja ze strażą przekazała najistotniejsze informacje dotyczące jak się zachować i co robić, kiedy widzimy zagrożenie lub wypadek. Jak mówi Tadeusz Szymańczak:

- Choć jako organizator miałem obawy o zachowanie młodzieży to po pierwszej części utwierdziłem się, że warto było podjąć ryzyko. Edukacja to najważniejszy element wyeliminowania ryzyka i zagrożenia dla życia człowieka i mienia. Młodzież zdała egzamin bardzo dobrze i należą się im pochwały. Policji składam podziękowania za edukację i nadzór. Podziękowania dla Wiktora Tondery, który pomagał zorganizować grupę i nadzorował wyniki. Młodzież poza zdobytą wiedzą rywalizowała sportowo i ku mojemu zaskoczeniu pierwsze miejsce zajął najmłodszy uczestnik.

A tak przedstawiają się najlepsze wyniki:

Solski Antek                       81/100
Tondera Wiktor                73/100
Dudek Bartek                    72/100
Lipiński Szymon                68/100

(Tadeusz Szymańczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

LucekLucek

0 1

No piękny prezent. A na gwiazdkę po dwa granaty pod choinkę. Jak to się pięknie wpisuje w Pisowsko narodową narracjęDać im broń i do Wojsk Ochrony Terytorialnej.Niech szukają żydów, arabów i innych wrogów ojczyzny. 19:16, 04.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

piotrpiotr

0 0

Lucek jak mi szkoda Twoich rodziców, że im się z synem nie udało... 01:46, 05.06.2019


© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone