Zamknij
REKLAMA

Gmina Iłów zaprasza na Dzień Strażaka i sołeckie szkolenie

09:41, 18.04.2019 | Wach
REKLAMA
Skomentuj

Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Tomaszewski poinformował na ostatniej sesji rady o dwóch mających się niedługo odbyć im imprezach.

Drugiego kwietnia ustalono, że po raz pierwszy od kilku lat organizowane w tym roku będą obchody gminnego Dnia Strażaka. Gminne święto  planowane jest na sobotę 4 maja, a odbędzie się w strażnicy OSP w Iłowie. Koszty bierze na siebie Urząd Gminy oraz prywatni sponsorzy, którzy nadal mogą się zgłaszać ze swoimi ofertami.

Drugą informacją było spełnienie obietnicy przewodniczącego Tomaszewskiego, który po przyjęciu na poprzedniej sesji uchwały o utworzeniu w roku 2020 funduszu sołeckiego mówił o konieczności dokładnego zapoznania się z zasadami jego realizacji. 

Dlatego zorganizował szkolenie, które odbędzie się w sobotę 11 maja. Początek o godz. 10.00. Szkolenie, którego czas trwania  przewidziany jest na 4 - 5 godzin (co – jak twierdził przewodniczący – świadczy o wadze poruszanych tematów),  poprowadzi pani Grażyna Jałgos – Dębska ze Stowarzyszenia Sołtysów Polskich, która w ramach pokazu multimedialnego przedstawi zasady dzielenia i rozliczania funduszu sołeckiego i odpowie na wszystkie pytania.

Szkolenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.

wach

(Wach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Prezes Prezes

0 0

Podobno 4 maja, odbyły się w miejsce "Otwarcia Lasu" huczne obchody Dnia Strażaka? Jak zwykle, nie wiele osób wiedziało o imprezie. Na stronie gminy - cały czas zapraszają na szkolenia informatyczne, ale o dniu strażaka.... cisza. Miejsce "idealne" do zebrania większej ilości osób. Kolejny przykład "dobrej zmiany". Panie Wójcie oczekuję aby się Pan wziął w końcu do roboty. 10:12, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone