Zamknij
REKLAMA

sobota, 18.05, godz. 19.00

Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Bilety: 10 zł

Serdecznie zapraszamy 18 maja o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 na koncert zespołu VODA.

Voda to trio wywodzące się z tradycji rockowej lat siedemdziesiątych, kiedy to gatunek ten rozumiano jako połączenie wielu muzycznych światów - bluesa, funku czy nawet jazzu. Zespół został założony w 2014 roku przez gitarzystę i wokalistę Radka Kopcia. W październiku 2015 roku światło dzienne ujrzała bardzo dobrze przyjęta debiutancka płyta Onerare.

Żywiołowe koncerty i zaskakujące podejście do muzyki rockowej muzyków grupy zjednały fanów w Polsce, Czechach, Niemczech, na Słowacji oraz Litwie. Voda występowała na wielu ważnych scenach m.in. XVII Zlocie Samochodów "Garbus" Garbojama, odbyła trasę jako zespół towarzyszący wirtuozowi gitary fusion Tomowi Quayle, zagrała na festiwalach: Kielce Rockują u boku Martin Turner's Wishbone Ash, Nurtu i legendarnego Focus, RockNocy z KSU, czy łagowskim Blues, Rock i Motocykle. W kraju i poza nim Voda pojawiła się na scenie ponad 150 razy.

W lutym 2019 zespół wydał swój drugi album zatytułowany Amphibia, który aktualnie promuje na nadchodzących koncertach w kraju i za granicą.


Skład zespołu:
Radek Kopeć - gitara, wokal
Mikołaj Spendel - bas, wokal
Michał Obrok - perkusja

Oficjalna strona internetowo zespołu: vodatrio.pl

Wejściówki w cenie 10 zł (w cenie biletu aromatyczna kawa lub herbata) do nabycia przed koncertem.

Rezerwacje miejsc telefonicznie pod nr. (46) 863-07-68 lub za pośrednictwem strony internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury: sck.sochaczew.pl (zakładka Klub Kontrast).

Zapraszamy!


 


sobota25 maja

niedziela26 maja

środa29 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

wtorek4 czerwca

środa5 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

sobota8 czerwca

niedziela9 czerwca

wtorek11 czerwca

czwartek13 czerwca

niedziela16 czerwca

piątek21 czerwca

niedziela30 czerwca
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone