Zamknij
REKLAMA

Ralph Kaminski - koncert w Płocku

Ralph Kaminski - koncert w Płocku
  • czwartek  stycznia, 19.00
  • 24.01.2020
  • Płock, Jakubowskiego 10

Zapraszamy na koncert Ralpha Kaminskiego, który odbędzie się 24 stycznia 2020 roku o godz. 19 w sali koncertowej POKiS im. Themersonów.
Ten wyjątkowy Artysta wystąpi na deskach POKiSu w ramach cyklu Alterstacja. Płock będzie trzecim miastem, które artysta odwiedzi podczas trasy koncertowej „Młodość”.

Bilety w cenie 40 zł są już dostępne w Bilteterii POKiS (Jakubowskiego 10) oraz na bilety.pokis.pl_____________

Młody, utalentowany i zyskujący coraz większą popularność i uznanie zarówno wśród publiczności, jak i dziennikarzy muzycznych. Objawienie roku 2016. Kryjący się pod pseudonimem Rafał Kamiński, to dwudziestosiedmioletni muzyk pochodzący z Jasła. W 2016 roku artysta dał się poznać szerszej publiczności za sprawą singli „Podobno” i „Zawsze”, które zapowiadały jego debiutancki album pt. „Morze”.

W 2016 roku artysta dał się poznać szerszej publiczności za sprawą singli "Podobno" i "Zawsze", które zapowiadały jego debiutancki album. "Morze" ukazało się pod szyldem wytwórni Fonobo 14 listopada 2016 roku i zyskało przychylne opinie krytyków, portali muzycznych i dziennikarzy. Ralph koncertując ze swoim zespołem My Best Band In The World zaskarbił serca rzeszy fanów, co skutkowało występami na wielu festiwalach w 2017 roku, między innymi Open'er Festival, Off Festival, Soundrive Festival, Kraków Live Music Festival czy Enea Spring Break Festival.

21 listopada 2019 r. pojawiła się informacja, że wokalista został laureatem nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego.
„Nagroda dla Ralpha Kaminskiego została przyznana za płyty Młodość i Morze, będące dowodem wyjątkowej wrażliwości, wyobraźni oraz swobody w kreowaniu w pełni autonomicznego muzycznego świata, wykraczającego daleko poza granice szlachetnego popu”. mówił Mariusz Składnowski, członek Kapituły Nagrody Artystycznej Miasta.

Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą „Młodość” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowe „Kosmiczne Energie” oraz „Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym artysta zapowiada nową i ekscytującą podróż w swoim życiu. Słuchając płyty „Młodość” możecie w niej uczestniczyć wspólnie z Ralphem.

Zapraszamy!

 

wrzesień 2020


24.09 czwartek
NABÓR do Teatru Maska Sochaczew
24.09 czwartek
JAM Łoskot SESSION

JAM Łoskot SESSION

24 września 2020 

Czytaj więcej
25.09 piątek
Koncert Krzysztofa Antkowiaka w Gostyninie
26.09 sobota
Puchar Polski Ju-Jitsu
26.09 sobota
Pociąg RETRO 2020

Pociąg RETRO 2020

26 września 2020 

Czytaj więcej