Zamknij
REKLAMA

czwartek, 24.10, godz. 19.00

Płock, ul. Kolegialnej 23

Bilety: 70 zł

24 października jubileuszowy koncert wykona zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz. Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert na godzinę 19.00 do sali koncertowej Płockiej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23. Różnorodność publiczności świadczy o tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie. W tym roku zespół obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”,  „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Będzie to jednak koncert kameralny bez udziału Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na Jubileuszowy Koncert Varius Manx – 30-lecie.
 
Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy o tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?
 
Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.


Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie POS lub na www.bilety24.pl