Zamknij
REKLAMA

czwartek, 24.10, godz. 19.00

Płock, ul. Kolegialnej 23

Bilety: 70 zł

24 października jubileuszowy koncert wykona zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz. Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert na godzinę 19.00 do sali koncertowej Płockiej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23. Różnorodność publiczności świadczy o tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie. W tym roku zespół obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”,  „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Będzie to jednak koncert kameralny bez udziału Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na Jubileuszowy Koncert Varius Manx – 30-lecie.
 
Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy o tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?
 
Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.


Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie POS lub na www.bilety24.pl


wtorek12 listopada

środa13 listopada

czwartek14 listopada

piątek15 listopada

sobota16 listopada

niedziela17 listopada

poniedziałek18 listopada

wtorek19 listopada

środa20 listopada

piątek22 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

poniedziałek25 listopada

środa27 listopada

piątek29 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

piątek6 grudnia

niedziela8 grudnia

poniedziałek9 grudnia

czwartek12 grudnia

poniedziałek16 grudnia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone