Zamknij
REKLAMA

Varius Manx i muzyczne wspomnienia w Płocku

Varius Manx i muzyczne wspomnienia w Płocku
  • czwartek  października, 19.00
  • 24.10.2019
  • Płock, ul. Kolegialnej 23
24 października jubileuszowy koncert wykona zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz. Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert na godzinę 19.00 do sali koncertowej Płockiej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23. Różnorodność publiczności świadczy o tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie. W tym roku zespół obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”,  „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Będzie to jednak koncert kameralny bez udziału Płockiej Orkiestry Symfonicznej.Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na Jubileuszowy Koncert Varius Manx – 30-lecie.

 

Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy o tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

 

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie POS lub na www.bilety24.pl

styczeń 2021


29.01 piątek
Piątki z SCK online

luty 2021


1.02 poniedziałek
Bezpłatna mammografia w Sochaczewie

marzec 2021


maj 2021


9.05 niedziela
Miłosna pułapka