Zamknij
REKLAMA

Rzeka Myśli Sochaczew 2021. Przed nami kolejne spotkania

11:38, 08.07.2021 | MF
Skomentuj
REKLAMA

Organizatorzy Rzeki Myśli zapraszają na Moto Przystań w Plecewicach na kolejne spotkania ze znanymi twórcami. Wybierają się do nas bardzo ciekawe postaci, będą też pewne niespodzianki.

Rzeka Myśli to nowy projekt dla mieszkańców Sochaczewa i okolic, zainicjowany przez naszą lokalną społeczniczkę Marlenę Skrobosz oraz dobrze wszystkim znanego Mariusza Szczygła i prowadzoną przez nią Fundację Instytut Reportażu. Do przedsięwzięcia dołączyli na zasadzie partnerskiego wsparcia Stowarzyszenie nad Bzurą oraz Moto Przystań w Plecewicach, gdzie też projekt wcielany jest w życie. Dzięki nim wszystkim od czerwca mieszkańcy mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach ze znanymi reporterami, pisarzami i artystami. Za nami twórcze rozmowy z Marzeną Rogalską i Joanną Gierak – Onoszko, a na ostatnim z nich Mariusz Szczygieł zdradził, kto jeszcze przed nami.

- Cieszę się tymi spotkaniami bardzo. Nie wszystkie będę prowadził ja, ale najważniejsi są tutaj ci, którzy do nas przyjadą. A przyjedzie Sylwia Chutnik, przyjedzie też taksówkarz, ale młody, autor książki „Kurs na ulicę Szczęśliwą” (Bartosz Gardocki – przyp. red.). Przyjedzie znany reporter Filip Springer. Uwodzimy też z Marleną Skrobosz polskich aktorów. Na początku września, mam nadzieję, że będzie ciepło, ma przyjechać Maja Ostaszewska. Uwodzimy też, no nie, nie będę zdradzał, ale takich fajnych facetów, naprawdę, a jeden grał nawet ostatnio w zachodnim serialu na platformie Netflix. W każdym razie robimy, co możemy, bo uważamy, że ta nasza rzeka, że po prostu Bzura jest warta tych naszych spotkań.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 lipca o godzinie 16.00 na Moto Przystani w Plecewicach. Tego dnia gościem projektu będzie Sylwia Chutnik.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%