Zamknij

Dzień Dziecka w Żelazowej Woli 2019. Rozśpiewany park

16:00, 22.05.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Wzorem ubiegłych lat, Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli przygotowuje dla najmłodszych spotkanie z okazji Dnia Dziecka. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się pod honorowym patronatem małżonki prezydenta RP, Agaty Kornhauser- Dudy.

 

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Żelazowej Woli upłyną pod znakiem 200 urodzin Stanisława Moniuszki, choć nie zabraknie akcentów związanych z Fryderykiem Chopinem. W Dzień Dziecka, który w Żelazowej Woli odbędzie się 2 czerwca, mali goście będą mogli skorzystać z różnego rodzaju warsztatów, tak wokalnych, jak plastycznych i muzyczno-teatralnych. Będą koncerty edukacyjne, zabawy muzyczne, czytanie książeczek i nagrody.

Ciekawą propozycją jest nauka sztuki kaligrafii, wykonywanie makiety dworu czy sadzenie roślin pod okiem ogrodników. Dziewczęta będą mogły ponadto skorzystać z warsztatów robienia wianków, opatrzonych edukacyjnym komentarzem, a chłopcy dowiedzą się jak wykonać kwiat do butonierki. Dla najmłodszych zaplanowano zajęcia gordonowskie. Atrakcjom będą towarzyszyć recitale.

Wszelkie atrakcje, jakie czekają na dzieci 2 czerwca między 10.00, a 17.00 będą bezpłatne.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone