Zamknij
REKLAMA

3 maja Sochaczew 2019. Konstytucja dla najmłodszych

09:48, 25.04.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

3 maja mija 228 lat od uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji. Jak co roku w obchody uroczystości włącza się także miasto Sochaczew. W tym roku także najmłodsi znajdą coś dla siebie.

 

Obchody 3 maja rozpoczną się o 11.00 Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, gdzie odbędą się zajęcia dla najmłodszych. W trakcie cyklu dzieci będą miały możliwość zapoznania się z animowaną wersją historii Polski. Ciekawostką jest, że rysunki do animacji wyszły spod rąk maluchów i przedstawiają ich spojrzenie na dzieje naszej ojczyzny. Od 12.00 do 14.00 ciąg dalszy atrakcji - tym razem coś dla miłośników prac manualnych. Dzieci od 3 do 10 roku życia będą miały okazję do kolorowania, malowania i lepienia z ciastoliny, a to wszystko w patriotycznym klimacie. Od 13.00 do 14.00 kolejna szansa na obejrzenia animowanej wersji historii Polski. 

O 18:00 w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej rozpocznie się uroczysta msza święta w intencji ojczyzny, a po niej w kościele pojawi się Chór Towarzystwa Śpiewaczego Ziemi Sochaczewskiej pod dyrekcją Ewy Szałapskiej z „Koncertem pieśni polskiej w 200-lecie urodzin Stanisława Moniuszki”.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone