Zamknij

Kino Odeon i Centrum Aakuku zapraszają na specjalny seans dla dzieci z ASD

10:48, 03.04.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

W ramach Międzynarodowego Dnia Świadomości Autyzmu Kino Odeon i sochaczewskie Centrum Terapii Aakuku zapraszają na specjalny seans dedykowany wszystkim dzieciom z ASD. Zapewnione ciche dźwięki, przygaszone światło i swoboda poruszania się.

 

Kino Odeon i Centrum Terapii Aakuku zapraszają 6 kwietnia o godz. 10.00 na bajkę animowaną "ODLOTOWY NIELOT” zorganizowaną pod hasłem "KinoAsa". Jest to seans przygotowany tak, aby jego odbiór był możliwy dla dzieci z ASD (autystycznym spektrum zaburzeń), a zatem zapewnione zostaną: zmniejszone natężenie dźwięku, przygaszone światło i swoboda poruszania się po sali.

Krótki opis filmu: Podczas nauki fruwania ptaszek Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć, musi dotrzeć do Rajskiej Doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wikawika

1 0

Co to za nazwa a kuku to się mówiło do dziecka jak robiło coś niebezpiecznego. Na zasadzie zostaw to, bo zrobisz sobie a kuku, np. skaleczy się. Dzieciom to się źle kojarzy a szczególnie autystycznym, kiedy inaczej reagują na werbalne dźwięki.Okropnie nie trafiona nazwa. 10:17, 04.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone