Zamknij

Benefis Jolanty Kawczyńskiej. 40 lat pracy twórczej artystki

12:12, 07.03.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Jola Kawczyńska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych mieszkanek Sochaczewa. Od 40 lat wzbogaca naszą lokalną społeczność swoim talentem, charyzmą i po prostu dobrem. Trudno obliczyć, ile osób może zawdzięczać jej swoje muzyczne drogi. W najbliższy piątek w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie odbędzie się pierwszy w historii benefis artystki.

 

- Jest niezwykłą osobą, jedyną w swoim rodzaju, myślę, że każdy, kto ją zna, może to potwierdzić. Oryginalna, wrażliwa, dobra i bardzo, ale to bardzo utalentowana – opowiada o Joli Kawczyńskiej jej imienniczka Jolanta Sosnowska, której powierzono przygotowanie scenariusza benefisu artystki. Powierzono nie bez powodu, obie Jole przyjaźnią się w zasadzie o tych 40 lat, od kiedy nasza bohaterka zaczęła poświęcać naszemu miastu swój muzyczny talent.

Benefis Jolanty Kawczyńskiej odbędzie się w najbliższy piątek, 8 marca, o godzinie 18.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie (na dużej sali). I wszystko wskazuje na to, że będzie niezwykłym wydarzeniem.

- Na scenie wystąpi wiele osób, które chcą Joli podziękować za jej pracę i wsparcie. Nie chcę zdradzać szczegółów, bo w dużej mierze ten benefis przygotowywany jest w tajemnicy przed Jolą, chcielibyśmy po prostu zrobić jej jak najwięcej niespodzianek. Powiem tylko, że okazało się, że tych osób chcących podziękować Joli za pracę i wziąć czynny udział w koncercie jest naprawdę wiele. To pokazuje, jak dużo zrobiła i robi dla nas Jola – opowiada Jolanta Sosnowska.

W programie wydarzenia przewidziano także mini recital bohaterki. Będą też kwiaty, szampan i moc wspomnień.

Zapraszamy raz jeszcze do SCK w Boryszewie w najbliższy piątek o 18.00. Wstęp oczywiście wolny.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone