Zamknij
REKLAMA

Spektakl Kłamstwo w Sochaczewskim Centrum Kultury

11:22, 07.03.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

7 kwietnia 2019 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ulicy 15 Sierpnia 83 o godz. 18:00 odbędzie się spektakl "Kłamstwo", autorstwa francuskiego dramaturga, Floriana Zellera. 

Jak podaje Agencja Artystyczna Monolit, widzów czeka niesztampowe studium kłamstwa, przedstawione przez niezwykłego autora:

- Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo"!

Reżyserem spektaklu jest Wojciech Malajkat, który niedawno powiedział, że ta sztuka wymagała wyśmienitych i nieprzypadkowych autorów. Obsada rzeczywiście zdaje się doborowa. Na scenie zobaczymy m.in. Joannę Liszowską, Piotra Szwedesa czy Izabelę Kunę. 

Bilety na wydarzenie w cenie 85 zł można nabyć w SCK Sochaczew (ul.15 sierpnia 83) oraz na portalach: biletyna.pl i kupbilecik.pl.

(Red.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone