Zamknij

Rekordy zwiedzających w sochaczewskiej wąskotorówce

10:35, 05.02.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

Sochaczewskie Muzeum Kolei Wąskotorowej cieszy się coraz większą popularnością, czego przykładem jest rekord frekwencji w 2018 roku. Jak mówi Łukasz Popowski, asystent muzealny:

- Nasze muzeum odwiedziło 29 777 osób. To jednak nie jedyny rekord, bo wśród gości, aż 15 072 osoby skorzystały z przejazdu pociągiem retro.

Jest powód do radości, bo tak duża frekwencja świadczy o prężnej działalności muzeum. 2018 rok obfitował w wydarzenia, które gromadziły wielu mieszkańców miasta i nie tylko. Do tych, które cieszyły się największą popularnością można zaliczyć projekt Do Chopina pod parą, organizowany wspólnie z Domem Urodzenia Fryderyka Chopina w Noc Muzeów.

Jest szansa, że w tym roku padną kolejne rekordy, bo muzeum już od początku roku wciela kolejne inicjatywy w życie, czego przykładem jest otwarcie dla zwiedzających kolejowej makiety czy zimowe przejazdy pociągiem retro.

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

KoksikKoksik

1 0

A Pan Osiecki dalej Chopinem się chwali czy po tylu latach przejrzał na oczy i zobaczył jaką perełkę mamy w naszym mieście? 12:08, 05.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone