Olga Piechna obroniła mistrzowski tytuł

00:16, 13.09.2022 B.S. Aktualizacja: 00:18, 13.09.2022

Sobota należała do judoków rywalizujących w Sochaczewie w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta. W niedzielę 11 września do rywalizacji w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek przystąpiła Olga Piechna. Zawodniczka reprezentująca UKS Siódemkę Sochaczew obroniła wywalczony przed rokiem tytuł mistrzowski i ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium.

Olga Piechna walczyła świetnie i wygrała swoją kategorię +70 kg. Zawodniczka UKS Siódemki Sochaczew obroniła tytuł mistrzowski. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie.

- Pragniemy podziękować Pani Trener Monice Pszennej za pomoc w przygotowaniach Olgi do startów podczas letnich zgrupowań -

napisał w mediach społecznościowych trener Janusz Piechna.

To nie koniec świetnych informacji związanych z niedzielną rywalizacją. W Turnieju Orkan Judo Cup 8, organizowanym przez sąsiednią sochaczewską sekcję UKS Orkan Judo, świetnie spisali się podopieczni trenera Janusza Piechny. 4 zawodników i zawodniczek UKS Siódemki Sochaczew w kategorii wiekowej U-12 wywalczyła 4 medale.

- Najlepiej spisał się Oskar Woźniak zdobywając złoty medal w kat wagowej do 50 kg. Srebrny medal zdobyła Michalina Brysiak w kat wag. do 40 kg. Srebrny medal zdobył Jan Orliński w kat. wag. do 33 kg. Srebrny medal wywalczył Maksymilian Stępniak w kat. wag. do 46 kg -